Rozloučení s Jaruškou.

V rámci rozlučky s fotbalovou sezónou, jsme se také symbolicky rozloučili s Jaruškou.

Poděkování za dlouhých 23 let, po které se o nás starala v kiosku i v klubu, si více než zasloužila.

Loučení ji zpestřily nejen gratulace spousty přítomných, ale i drobné dárky, 

včetně krásného pugétu složeného z 23 růží a fans bukovanské výbavy. 

Už se na tebe těšíme v kotli na tribuně!

Ještě jednou velké díky Jaruško, všichni víme, co jsi pro klub udělala.

DĚKUJEME – DĚKUJEME – DĚKUJEME