V rámci rozlučky s fotbalovou sezónou, jsme se také symbolicky rozloučili s Jaruškou.
Poděkování za dlouhých 23 let, po které se o nás starala v kiosku i v klubu, si více než zasloužila.
Loučení ji zpestřily nejen gratulace spousty přítomných, ale i drobné dárky,
včetně krásného pugétu složeného z 23 růží a fans bukovanské výbavy.
Už se na tebe těšíme v kotli na tribuně!
Ještě jednou velké díky Jaruško, všichni víme, co jsi pro klub udělala.
DĚKUJEME – DĚKUJEME – DĚKUJEME










